Menü
Sepetiniz
75 TL üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Gizlilik İlkeleri

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, kullanıcı adı, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, fatura bilgileriniz, sipariş ettiğiniz ürünler vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez. Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir suretle değiştirmesi mümkün değildir. 


İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılmak için müşteri Hizmetleri'yle iletişime geçebilirsiniz. 

Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, rehberkitapkirtasiye.com tarafından kullanılmaz. 

rehberkitapkirtasiye.com'un duyuru e-postalarını almak istemiyorsanız Kullanıcı panelinizde bulunan " Bülten Aboneliği" kısmından iptal edebilirsiniz. Bu değişiklik sonrasında rehberkitapkirtasiye.com size duyuru e-postası göndermeyecektir. Aynı şekilde Sms ile bildirim almak istemiyor iseniz iletişim sayfasından yada telefon ile bize ulaşarak sms iptal bildiriminde bulunabilirinisiz.

 
rehberkitapkirtasiye.com  Ürün içeriklerini üretici ya da ithalatçı firmalardan gelen bilgilere göre oluşturmaktadır. Ürün tanıtımları, sanatçı biyografi ve görselleri ile her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanımında kendisine ulaşan yasallıkla ilgili bildirimleri hızlıca inceleyip gerekli güncellemeleri yapmayı taahhüt eder.